Data publikacji: 2021-04-05

Firma: MOTOKARIERA S.C.

Lokalizacja: wielkopolskie/Poznań

Dla naszego klienta, Autoryzowanego Serwisu Napraw Powypadkowych Pojazdów, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mistrz Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • kierowanie pracami zespołu napraw powypadkowych
  • wsparcie techniczne zespołu podczas napraw
  • kontrola technologii i jakości wykonanych napraw blacharsko-lakierniczych
  • zarządzanie narzędziami specjalistycznymi
  • współpraca z Biurem Obsługi Klienta
  • wsparcie BOK w procesie obsługi klienta, w tym zgłoszeń reklamacyjnych

Nasz klient oczekuje:

  • Kilkuletniego doświadczenia w branży blacharsko-lakierniczej
  • Znajomości technologii lakierniczych
  • Doświadczenia w pracy z dokumentacją techniczną
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Audatex
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych i dostawczych
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • Umiejętności rozwiązywaniu problemów
  • Rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania oraz sprzęt
  • Prawa jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy