Data publikacji: 2020-09-07

Firma: MATPLAST Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie/

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Regionalny ds. sprzedaży instalacji fotowoltaicznych w obszarze B2B
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Zakres obowiązków:
  • kompleksowe zarządzanie kanałem sprzedaży / grupą kluczowych klientów oraz zespołem pracowników kanału,
  • określanie i wdrażanie strategii w ramach kanału sprzedaży oraz dla grupy kluczowych Klientów, z uwzględnieniem specyfiki współpracy klientów biznesowych i przemysłowych oraz instytucjonalnych,
  • identyfikacja i realizacja potrzeb klientów,
  • dbanie o relacje z Klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • realizacja transakcji sprzedażowych przy zachowaniu zgodności z założeniami strategicznymi, w tym z planem i budżetem,
  • budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w fotowoltaicznej mile widziane/ będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
  • samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności w prowadzeniu działań podanych w opisie stanowiska,
  • konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów.
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia) uzależniony od efektów pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
  • przyjazna atmosfera, wysoka kultura organizacyjna
  • samodzielną i stabilną pracę,
  • szkolenia oraz rozwój zawodowy.