Świat dynamicznie pędzi do przodu, a wiele osób z tego powodu zapomina o podstawowych kwestiach, których nigdy nie wolno pomijać. Przede wszystkim chodzi o jedzenie i spożywanie regularnych posiłków. To szalenie ważne również w pracy, a więc nie powinno się lekceważyć tej kwestii.

Jako kierownik regionalny masz wiele różnorodnych zadań przed sobą. Każdego dnia realizujesz obowiązki służbowe, a przy tym bardzo trudno jest Ci się z nimi uporać, ponieważ tracisz koncentrację lub po prostu brak Ci sił? Okazuje się, że powód może być bardzo prozaiczny. Może chodzić o brak regularnych posiłków. Jedzenie to Twoje paliwo napędowe, a więc nie ignoruj go i zawsze stawiaj na dobrze zbilansowane posiłki.

Jedzenie w pracy

W pracy przede wszystkim możesz postawić na szybkie lunche. Do pudełek możesz zabierać ze sobą gotowe dania do odgrzania, które przygotowałeś dzień wcześniej. Alternatywą są jednak tradycyjne kanapki czy sałatki z sezonowymi warzywami. Pamiętaj przede wszystkim o tym, żeby zadbać o odpowiednie posiłki, które będą zawierały bilans makro- i mikroelementów. Warto zawsze wybierać bardzo dużą liczbę warzyw. Ich regularne i częste spożywanie jest niezwykle zdrowe dla organizmu każdego człowieka.

Komentarzy: 6

Avatar for Alicja
    Avatar for Kamil
Avatar for Ola
    Avatar for Kamil
Avatar for Iga
    Avatar for Kamil

Zostaw komentarz