Masz już dość pracy w tej konkretnej firmie? Zatem przyszła pora na zmiany. Przekonaj się, co możesz zrobić, żeby jak najmniej stresować się podczas zmiany miejsca zatrudnienia.

Jako kierownik regionalny czujesz, że już nic więcej nie osiągniesz w swoim miejscu pracy? W takim razie przyszła pora na zmiany. Nie musisz się ich bać. Dzisiejszy rynek pracy jest bardzo dynamiczny, a pracownicy często zmieniają stanowiska oraz firmy, w których pracują. Przeprowadzimy Cię przez ten proces bezstresowo.

Zmiana pracy bez stresu

Przede wszystkim najpierw rozeznaj się w rynku pracy. Znajdź ogłoszenia, które Cię interesują, a następnie zacznij wysyłać swoje aplikacje. Aby zwiększyć szanse, skup się na dopasowaniu swojego CV oraz listu motywacyjnego do poszczególnych ogłoszeń. Kiedy uzyskasz pozytywne odpowiedzi i rekruterzy zaproszą Cię na rozmowy, idź na nie z pozytywnym nastawieniem.

A później, kiedy już uzyskasz pozytywną odpowiedź, bądź szczery ze swoim pracodawcą. Powiedz, dlaczego zmieniasz miejsce pracy, a przede wszystkim umów się z szefem na to, że będziesz wykonywać swoje obowiązki rzetelnie i skrupulatnie również przez okres wypowiedzenia. Dzięki temu nie spalisz za sobą mostów, za to pokażesz się z jak najlepsze strony, co na pewno okaże się przydatne w przyszłości.

Komentarzy: 4

Avatar for Leon
    Avatar for Kamil
Avatar for Alicja
    Avatar for Kamil

Zostaw komentarz