kierownik regionalny

Nierzadko firmy o ogólnopolskim oraz międzynarodowym zasięgu szukają kierowników regionalnych. Takich pracowników potrzeba także w branży systemów utrzymania czystości. Kierownik regionalny powinien wyróżniać się doświadczeniem na takim, czy też podobnym stanowisku oraz znajomością pakietu Microsoft Office. W szczególności zwraca się uwagę na znajomość programu Excel.

Nie bez znaczenia jest to, aby taka osoba posiadała doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami. Oczywiście pracownik musi być nieustannie dyspozycyjny. Powinien on także wykazywać gotowość do częstych służbowych podróży. Na tak odpowiedzialnym stanowisku jest to niemal standardem, bowiem ta osoba musi kontrolować podległe sobie placówki.

Kierownik regionalny powinien także w łatwy sposób nawiązywać kontakty i budować pozytywne relacje. Musi on wyróżniać się odpowiedzialność i wysokim zaangażowaniem w realizacji powierzonych mu zadań. Powinien on także posiadać prawo jazdy kategorii B, co znacznie ułatwi mu poruszanie się po wyznaczonym terenie. Podczas pracy na tym stanowisku należy liczyć się z koniecznością uczestnictwa w procesie wdrażania nowych kontraktów.

Kierownik regionalny współpracuje z działami operacyjnymi, a przez to realizuje procesy stałej usługi. Musi on także koordynować i realizować bieżące działania. Do jego obowiązków należy także współtworzenie strategii rozwoju firmy.

Zostaw komentarz