kierownik regionalny

Wykształcenie, doświadczenie i odpowiednia osobowość. To wszystko i znacznie więcej ma wpływ przy wyborze najlepszego pracownika na stanowisko kierownika regionalnego. Takich osób potrzeba również w sieciowych salonach optycznych. To właśnie tam kierownik regionalny odpowiada za bieżące, a także kompleksowe zarządzanie salonami optycznymi na podległym mu terenie. Oprócz tego musi on nieustannie poszukiwać nowych lokalizacji, a przede wszystkim sprawować nad nimi odpowiedni nadzór.

Każdy pracownik na tym stanowisku staje przed trudnym zadaniem, stymulacji wzrostu obrotów oraz kontroli cen i wszelkich kosztów działalności. Jego codziennością staje się planowanie i przeprowadzanie lokalnych akcji promocyjnych. Należy wspomnieć też o tym, że kierownik regionalny musi motywować podległych sobie pracowników, ale też kontrolować osiągane przez nich wyniki.

Idealny na to stanowisko kandydat powinien posiadać wyższe wykształcenie, a także minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Mile widziane jest też doświadczenie w pracy w handlu. Kierownik regionalny powinien liczyć się z częstymi podróżami służbowymi, właśnie dlatego musi on posiadać prawo jazdy kategorii B. Znajomość branży jest zawsze dodatkowym atutem, o czym warto pamiętać przy wysyłaniu aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Zostaw komentarz