te benefity to fakt

Wśród najczęściej występujących benefitów można wyróżnić prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę sportową, a także ubezpieczenie na życie. Jednak okazuje się, że coraz to więcej polskich firm prześciga się w wymyślaniu coraz to ciekawszych i nowszych benefitów, tak aby ściągnąć do siebie najlepszych specjalistów. Dotyczy to również osób pracujących na stanowisku kierownika regionalnego.

Benefitem może być na przykład przestrzeń biurowa, która jest niestandardowa. Nowoczesne budynki dla wielu stają się niezastąpioną kartą przetargową w walce o najlepszych z rynku pracowniczego. W niektórych przedsiębiorstwach są tworzone specjalne strefy relaksu. Tam można znaleźć wygodne siedziska w postaci kanap, poduszek i sof, a także stoły do gry w piłkarzyki. To pozwala pracownikom na odpoczynek w trakcie trudnego, stresującego dnia.

Niektóre firmy decydują się na wydawanie darmowych posiłków dla swoich pracowników. Owocowe poniedziałki, warzywne wtorki itd… Ale nie tylko, bowiem niektóre przedsiębiorstwa proponują swoim pracownikom darmowe śniadania albo darmową kawę przygotowywaną przez profesjonalnych baristów.

Co jeszcze? Regularna podwyżka wynagrodzenia. Dla niektórych osób sport, zdrowie i jedzenie nie są zbytnio przekonujące. Tacy pracownicy dobrze będą się czuć w przedsiębiorstwach, które będą oferować im coroczną podwyżkę wynagrodzenia przez określony czas zatrudnienia. Przy przeglądaniu ofert warto dobrze się rozejrzeć.

Zostaw komentarz