kierownik regionalny ds inwestycji

Regionalny kierownik do spraw inwestycji najczęściej zajmuje się promocją marki oraz wyrobów w wyznaczonym przez pracodawców regionie. Jego główne zadania polegają na analizie rynku inwestycyjnego, współpracy z wybranymi uczestnikami tego rynku. Regionalny kierownik powinien również budować potencjał sprzedaży konkretnych wyrobów. Ponadto koordynuje on również działania sprzedażowe dla marek w zakresie inwestycyjnym. Oczywiście prowadzi też szkolenia i wszelakie prezentacje, które dotyczą danych produktów.

Od kandydatów na to stanowisko często wymaga się wykształcenia wyższego. Najczęściej pracodawca oczekuje, aby ukończony kierunek był w choć małym stopniu powiązany z branżą, którą zajmuje się przedsiębiorstwo. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub nawet takim samym. Kandydat powinien być zaangażowany oraz w umiejętny sposób podejmować samodzielne decyzje i działania. Musi mieć zdolność nawiązywania oraz utrzymywania trwałych relacji z klientami.

Przyszły pracownik powinien być zaznajomiony z obsługą komputera, a dokładniej z takimi programami jak Excel, Word, czy Power Point. Kolejnym niezbędnym elementem w jego kwalifikacjach z pewnością jest znajomość języka obcego. Może być to zarówno język angielski, jak i język niemiecki. Ważne jest też posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Taka praca stawia przed pracownikiem wiele wyzwań, ale może stać się źródłem dużej satysfakcji. Zarobki również nie są najniższe.

Zostaw komentarz