Poszukiwanie pracy

Wczoraj wieczorem, przeglądając oferty pracy natrafiłem na bardzo ciekawe ogłoszenie skierowane do osób pragnących pracować jako Kierownik Regionalny Sprzedaży w branży budowlanej na terenie Polski północnej, kierownik regionalny Tczew.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą 8-9 przedstawicieli handlowych i będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Generalnego firmy. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie przeprowadzanie szkoleń podległego zespołu handlowców, planowanie i wspieranie jego działań sprzedażowych, doradztwo techniczne, nadzorowanie spływu należności finansowych of klientów, dobór i selekcja kadry pracowników oraz współpraca z działami wewnątrz firmy.

Firma organizująca rekrutację poszukuje osoby z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym w branży budowlanej, osoby dynamicznej, zmotywowanej do osiągania celów, która posiada wysoki poziom kompetencji menedżerskich. Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, która umożliwiała będzie swobodną komunikację biznesową.

Muszę przyznać, że oferta bardzo mnie zainteresowała, bo od razu widać, że wiąże się z pracą w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Komentarzy: 2

Avatar for Monika
    Avatar for kradmin

Zostaw komentarz