Ubranie do pracy

Skoro na jutrzejszą rozmowę kwalifikacyjną nie jestem w stanie przygotować się pod względem nastroju i wiedzy, to przynajmniej postaram się zapewnić sobie komfort związany z jedynym, o co mogę zadbać w stu procentach – z wyglądem zewnętrznym. Kiedyś przeczytałam jakiś artykuł, który opowiadał o tym, że tajemnicą sukcesu na rozmowie kwalifikacyjnej jest perfekcyjny wygląd kandydata i ja mam zamiar sprawdzić trafność tej tezy. Na rozmowę przyjdę nieprzygotowana i pewnie bardzo zestresowana, ale przynajmniej dobrze wyglądająca.

Nie wiem dlaczego tak bardzo stresuję się tym spotkaniem – wcześniej pracowałam już jako kierownik regionu, dlatego mam duże szanse na otrzymanie propozycji pracy w charakterze kierownika regionalnego (kierownik regionalny Toruń). Mam wymagany okres doświadczenia zawodowego i perfekcyjnie znam angielski, dlatego nie przygotowuję się z zagadnień związanych ze sprzedażą. Będzie co ma być i to perfekcyjny image zapewni mi miejsce w kolejnym etapie rozmów kwalifikacyjnych.

Na rozmowę kwalifikacyjną mam zamiar ubrać się w świetnie skrojoną garsonkę w kolorze butelkowym, do której dobrałam elegancką bluzkę w kolorze ecru. Całości dopełnią czarne buty na obcasie, czarna torebka i eleganckie dodatki. Obowiązkowym elementem stroju muszą być  do tego moje okulary, które sprawiają, że wyglądam dojrzalej i bardziej profesjonalnie. Przed rozmową mam zamiar wybrać się do fryzjera, by jakiś fachowiec ułożył mi włosy. Całym swym wyglądem mam świadczyć o swoim perfekcjonizmie!

Zostaw komentarz